Usługi

Specjalizacje

PREFEROWANY OBSZAR PRAKTYKI

SPORY SĄDOWE
Nie zawsze jesteśmy w stanie uniknąć sporu w drodze negocjacji czy rozmów z kontrahentem lub organem procesowym. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie postępowania.
NIERUCHOMOŚCI

Chcesz nabyć lokal, dom, grunt – pomożemy Ci w tym począwszy od sprawdzenia stanu prawnego do momentu sfinalizowania transakcji.

SPRAWY KARNE

Zapewniamy obronę w sprawach karnych i karnych skarbowych na każdym etapie postępowania począwszy od postępowania przygotowawczego aż do wykonania kary.

SPORY Z BANKAMI

Reprezentujemy Klientów w sporach z bankami dotyczącymi umów kredytowych indeksowanych do waluty obcej – CHF – tak na etapie sądowym jak i przedsądowym.

OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW
Zapewniamy wsparcie dla biznesu. Analiza i przygotowanie umów handlowych. Pomoc w negocjacjach. Ocena ryzyk. Tym się zajmujemy.
ODSZKODOWANIA
Kolizja, wypadek, kradzież, a może błąd medyczny? Dochodzimy naprawienia szkody przez sprawcę lub przez jego ubezpieczyciela.

Dzięki wysokiemu poziomowi merytorycznemu wszystkich członków zespołu Kancelarii, ich dyspozycyjności i profesjonalizmowi, usługi świadczone na rzecz spółki Smeulders Polska Sp.z.o.o. zawsze były na najwyższym poziomie.

Smeulders Polska Sp. z o.o.

Oferta usług prawnych Kancelarii w ramach bieżącej obsługi jest w pełni kompleksowa, a zespół Kancelarii składa się ze specjalistów z różnych dziedzin.  Na tle dotychczasowej współpracy, z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi adwokatów Macieja Piwowarskiego oraz Mateusza Dybus w zakresie obsługi przedsiębiorców.

FSK Development Sp. z o.o.

Adwokat Maciej Piwowarski zagwarantował nam profesjonalną, szybką i sprawną pomoc w trakcie zakupu nieruchomości. Bardzo dziękujemy za tak otwarte i merytoryczne podejście do naszej sprawy.

Adriana i Stanisław Sadkiewicz

Możemy zdecydowanie polecić usługi Mecenasa Piwowarskiego w zakresie bieżącej obsługi firmy. Profesjonalnie podszedł do powierzonych mu przez nas spraw. Szybko i rzetelnie przygotował dokumentację wdrożeniową RODO, a przy kolejnych zleceniach działał bardzo sprawnie, za co dziękujemy.

Terra Aventura Sp. z o.o.

Poszukujesz profesjonalnej pomocy prawnej?SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!